NFIF sitt uttak til nasjonale forøvelser Bislett Games

Norges Friidrettsforbunds uttak av utøvere til de nasjonale forøvelsene under Oslo Bislett Games torsdag 13. juni. Spyd kvinner: Ane Dahlen, IL Tyrving Emilie Ingerø, Halden IL Kristina Kristianslund, Bækkelagets...

Astrid Mangen Ingebrigtsen fra Sandnes IL Foto: Heiko Junge / NTB scanpix

Norges Friidrettsforbunds uttak av utøvere til de nasjonale forøvelsene under Oslo Bislett Games torsdag 13. juni.

Ane Dahlen, IL Tyrving
Emilie Ingerø, Halden IL
Kristina Kristianslund, Bækkelagets SK
Mali Ingeborg Vollan Marstad, Stjørdal FIK
Maria Børstad Jensen, Stjørdal FIK

400 meter hekk kvinner:
Marlen Aakre, Fredrikstad IF
Solveig Hernandez Vråle, IL Sandvin
Marie Syrdalen Skjæggestad, Tyrving
Andrea Rooth, Lambertseter
Elisabeth Slettum, IL Skjalg
Hanna Palmqvist, SWE
Nora Wold, Fredrikstad IF
Johanan Holmen Svendsson, SWE

Lengde Mix:
Amund Høie Sjursen, Gneist
Sindre Olsvik, IK Tjalve
Henrik Holmberg, Vik IL
Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett
Henrik Flåtnes, Tønsberg FIK
Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve
Benjamin Gabrielsen, DEN
Mia Guldteig Lien, Ranheim Friidrett
Elise Hoel Ulseth, IL Norodd
Cecilia Håkegård, Selsbakk
Emily Nyborg, Steinkjer FIK
Thea Leirfall Bremset, Stjørdal FIK
Thale Bremset, Stjørdal FIK

400 meter menn:
Ben Claridge, GBR
Espen Tveit, Ranheim IL
Simen Sigurdsen, Ranheim IL
Fredrik Øvereng, Overhalla IL
Gustav Lundhom Nielsen, DEN
Luca Thompson, IL i BUL
Lars Gausemel Stølen, Tyrving
Torbjørn Lysne, IL Gular

400 meter kvinner:
Naomi Van Den Broeck, Viking T&IF
Anne Skudal Dolvik, IL Gneist
Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve
Christine Bjelland Jensen, Gular
Frida Røe Tærum, SK Vidar
June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus
Sara Dorthea Jensen, KIF
Sigrid Amlie Kongssund, Moelven IL

100 meter menn:
Christian Mensah, Trondheim Friidrett
Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL
Even Meinseth, Gular
Jacob Vaula, Stord IL
Salumu Ageze Kashafali, Norna-Salhus
Tomasz Siemienuch, Sandnes IL
Hallgeir Martinsen, Florø TIF
Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri

100 meter kvinner:
Astrid Mangen Ingebrigtsen, Sandnes IL
Ingvild Meinseth, Sørild FIK
Malin Kulseth, Selsbakk IF
Henriette Jæger, Aremark
Elin Serine Johannessen, Lyngdal IL
Helene Rønningen, Tyrving
Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion
Marte Pettersen, Trondheim Friidrett

200 meter menn:
Simen Larsen, IL Skjalg
Joachim Sandberg, Tjalve
Andreas Haara Bakketun, Gneist
Håvard Becker, Sem IF
Philip Jansen Omollo, IL i BUL
Filip Bøe, Fana IL
Øystein Klareng, FIK Orion
Mathias Hove Johansen, IL Skjalg

1500 meter menn:
Sondre Juven, Nesbyen IL
Jacob Boutera, IL Gular
Erik Udø Pedersen, Kristiansand Løpeklubb
Andreas Vangsnes, Ålesund FIK
Even Brøndbo Dahl, FIK Orion
Vidar Dahle, IL Gular
Abduljaleel Hir, Selsbakk IF
Fredrik Sandvik, Askim IF
Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF
Marius Vedvik, IL Gular
Per Svela, IL Gular
Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve
Didrik Warlo, IL Tyrving
Andreas Lindgren, DEN
Elmar Engholm, SWE
Suldan Hassan, SWE
Håkon Mushom (hare)

1500 meter kvinner:
Maria Sagnes Wågan, IK Tjalve
Tessa Frenay, Halden IL
Mina Marie Anglero, IL Tyrving
Kristine Lande Dommersnes, Haugesund IL
Malin Edland, IK Tjalve
Pernilla Eugenie Epland, Stord IL
Vienna Søyland Dahle, IL Skjalg
Mari Roligheten Ruud, IL Runar
Andrea Modin Engesæth, IL Runar
Christine Næss, Asker SK Fridrett
Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL
Ingrid Kristiansen, IL i BUL
Ina Halle Haugen, IL Runar
Sara Busic, IL Skjalg
Maren Halle Haugen, IL Runar
Amalie Sæten, Ull/Kisa
Sanne Njaastad, IK Tjalve
Sara Christiansson, SWE

 

Kategorier
Aktuelt

RELATERTE