Uttak til nordisk mesterskap og nordisk landskamp

Norges Friidrettsforbund har tatt ut følgende lag til nordisk innendørslandskamp og nordisk mesterskap individuelt som arrangeres i Helsingfors, Finland søndag 9. februar 2020.   Kvinner: 60 meter: Vilde Humstad...

Foto. NTB scanpix

Norges Friidrettsforbund har tatt ut følgende lag til nordisk innendørslandskamp og nordisk mesterskap individuelt som arrangeres i Helsingfors, Finland søndag 9. februar 2020.

 

Kvinner:

60 meter:
Vilde Humstad Aasmo, IK Tjalve
Henriette Jæger, Aremark IF

200 meter:
Henriette Jæger, Aremark IF
Elisabeth Slettum, IL Skjalg

400 meter:
Amalie Iuel, IK Tjalve
Line Kloster, SK Vidar

800 meter:
Hedda Hynne, IK Tjalve
Sigrid Wahlberg, Ranheim IL

1500 meter:
Grethe Tyldum, Steinkjer Friidrettsklubb
Malin Edland, IK Tjalve

3000 meter:
Kristine Lande Dommersnes, Haugesund IL
Andrea Modin Engesæth, IL Runar

60 meter hekk:
Martine Hjørnevik, IL Norna-Salhus
Andrea Rooth, Lambertseter IF

Høyde:
Tonje Angelsen, IK Tjalve
Katarina Mögenburg, IL Tyrving

Stav:
Agnes Elisabeth Morud, Ranheim IL
Synne Marie Engebretsen, Fana IL

Lengde:
Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK
Mia Guldteig Lien, Ranheim IL

Tresteg:
Monika Elisabeth Benserud, IL Gneist
Mari Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

Kule:
Elisabeth Rosvold, Asker SK Friidrett
Lotta Flatum Fallingen, Brandbu IF

 

Menn:

60 meter:
Mathias Hove Johansen, IL Skjalg
Even Meinseth, IL Gular

200 meter:
Mathias Hove Johansen, IL Skjalg
Filip Bøe, Fana IL

400 meter:
Fredrik Øvereng, Overhalla IL
Jørgen Kåshagen, Moelven IL

800 meter:
Didrik Hexeberg Warlo, Tyrving IL
Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb

1500 meter:
Narve Gilje Nordås, Sandnes IL
Marius Øyre Vedvik, IL Gular

3000 meter:
Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular
Per Svela, Ullensaker/Kisa IL

60 meter hekk:
Håvard Becker, Sem IF
Carl Erik Hjellestad Landsvik, Fana IL

Høyde:
Toralv Opsal, Dimna IL
Vetle Raa Ellingsen, Fana IL

Stav:
Eirik Greibrokk Dolve, Fana IL
Pål Haugen Lillefosse, Fana IL

Lengde:
Henrik Flåtnes, Tønsberg FIK
Ingar Kiplesund, SK Vidar

Tresteg:
Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve
Sondre Vie Ytrearne, Fana IL

Kule:
Marcus Thomsen, IK Tjalve
Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving

Kategorier
AktueltKonkurranser

RELATERTE